Komanda

Rolands Fridvalds ir cilvēks orķestris. Viņš neatteiks palīdzīgu roku. Rolands spēlē tubu un iemūžina radošus kadrus. Viņš noteikti ir no tiem klusajiem ūdeņiem, kas spēj sagādāt daudz un dažādus pārsteigumus.

Apmācības vada šādām kategorijām: B, BE, C, CE, D, TR2, TR3 

Apmācību ” Hidromanipulatora operators ” pasniedzējs

Evita Blūma ir autoskolas vadītāja. Viņa ir smaidīga un ar jauku balss tembru, labprāt ārpus darbam uzdzied. Evita rūpējas, lai ikdienas darbi noritētu bez aizķeršanās. Tāpat viņa spēj uzburt svētkus un jaukus atpūtas brīžus. Evita iedibinājusi tradīciju par autskolas motocikla braucieniem vasarā.

Apmācības vada šādām kategorijām: A, B, C

Sandis Kravalis ir cilvēks, kurš lieliski pārzina ceļu satiksmes noteikumus. Līdz ar to viņam ir viegli atbildēt uz kursantu jautājumiem un veicināt diskusiju grupā, tā veidojot izpratni par noteikumu pielietojumu dzīvē. Ikdienā viņš ir īsta miera mika un ļoti nosvērts, bet ārpus darba Sandim patīk lustīgi uzdziedāt. 

Apmācības vada šādām kategorijām: B, BE, D

Ģirts Pakalns ir punktuāls, nosvērts un daudzpusīgs. Ja vajadzētu mierīgi izdzīvotu mežā. Viņš arī pārējo komandu iedrošina doties dabā un vairāk kustēties. Dažbrīd mums skatoties uz viņu ir auksti, bet viņš krekliņā ar īsām rokām staigā pat līdz mīnus grādiem. 

Apmācības vada šādām kategorijām: B, BE, C, D

Lauris Starikovs ir autoskolas idejas lolotājs un attīstītājs. Viņš ir mūsu galvenais zobratiņš, lai viss pārējais filigranti notiktu. Laurim ir milzum liels stāžs, viņš spēj pat bērnam saprotami  izskaidrot ceļu satikmes noteikumus. Pirms pandēmijas Lauris bija biežs viesis Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA”, kur tikās ar bērniem un jauniešiem. Viņš ir savas komandas un darba entuziasts – īsts lietpratējs.

Apmācības vada šādām kategorijām: A, B, BE, C, CE, D, TR2

Vada apmācības par ekonomisku braukšanu